Biblia w kategoriach tematycznych...wersety z Biblii na każdą okazję

lista mailingowa
biblia.blox.pl

Twój emaildowiedz się więcej >> 

Blog > Komentarze do wpisu

BIBLIA – TRWAŁOŚĆ

Teraz pójdź, wypisz to na tabliczce, przy nich, i opisz to w księdze, żeby służyło na przyszłe czasy jako wieczyste świadectwo:

Iz. 30,8

Trawa usycha, więdnie kwiat, lecz słowo Boga naszego trwa na wieki.

Iz. 40,8

Kto gardzi Mną i nie przyjmuje słów moich, ten ma swego sędziego: słowo, które powiedziałem, ono to będzie go sądzić w dniu ostatecznym.

Jan 12,48

Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości, aby człowiek Boży był doskonały, do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany.

2 Tym. 3,16-17

jako odrodzeni nie z nasienia skazitelnego, ale nieskazitelnego, przez Słowo Boże, które żyje i trwa. Gdyż wszelkie ciało jest jak trawa, a wszelka chwała jego jak kwiat trawy. Uschła trawa, i kwiat opadł, ale Słowo Pana trwa na wieki. A jest to Słowo, które wam zostało zwiastowane.

1 Piotra 1,23-25

Dlatego zamierzam zawsze przypominać wam te sprawy, chociaż o nich wiecie i utwierdzeni jesteście w prawdzie, którą macie. Uważam zaś za rzecz słuszną, dopóki jestem w tym ciele, pobudzać was przez przypominanie, wiedząc o tym, iż rychło trzeba mi będzie rozstać się z życiem, jak mi to zresztą Pan nasz, Jezus Chrystus, objawił. Dołożę też starań, abyście także po moim odejściu stale to mieli w pamięci.

2 Piotra 1,12-15

[a miłuję] ze względu na prawdę, jaka w nas trwa i pozostanie z nami na wieki.

2 Jana 2

Wersety wg kolejności ksiąg w Biblii.

Tłumaczenie – Biblia Warszawska

środa, 18 czerwca 2008, zbawieni

Polecane wpisy

  • www.wersety-biblijne.pl

    Dziękuję wszystkim czytelnikom  www.biblia.blox.pl . Mamy tu spore archiwum (150 kategorii tematycznych wersetów).  Teraz stawiam na nową stronę 

  • STABILNOŚĆ

    Schronem pewnym jest Bóg wiekuisty, A tu na dole ramiona wieczne; I przepędził przed tobą wroga, I rzekł: Wytęp! 5 Mojż. 33,27 Niech Pan, Bóg nasz, będzie z n

  • ZBAWICIEL

    A jednak wybawił ich dla imienia swego, Aby okazać moc swoją. Ps. 106,8 i rozradował się duch mój w Bogu, Zbawicielu moim, Łuk. 1,47 Przyszedł bowiem Syn Człowi

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: